MO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luna Hoebers
Trainer Enzo Hoebers
Trainer Dylan Moscoviter
Trainer Tim Postma
Coach Werner Mauritz
Coach Bart Schreiner
Begeleider Bart Schreiner
Aanvoerder Ninthe Pasman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Naarden MO18-7 Lelystad MO18-1 0:00
Spandersbosch MO18-6 Kampong MO18-8 0:00
Buitenhout MO18-1 Hilversum MO18-5 0:00
Gooische MO18-6 Leusden MO18-3 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische MO18-6 5 10 3 1 1
2 Leusden MO18-3 5 10 3 1 1
3 Kampong MO18-8 5 9 3 0 2
4 Hilversum MO18-5 5 8 2 2 1
5 Naarden MO18-7 5 5 1 2 2
6 Buitenhout MO18-1 5 5 1 2 2
7 Lelystad MO18-1 5 4 1 1 3
8 Spandersbosch MO18-6 5 4 1 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt HMHC MO18-5 n.n.b thuis
18 mrt SV Kampong Hockey MO18-8 n.n.b uit
25 mrt Gooische Hockey Club MO18-6 n.n.b thuis
1 apr Hockey Club Naarden MO18-7 n.n.b uit
15 apr 't Spandersbosch MO18-6 n.n.b thuis
22 apr M.H.C. LELYSTAD MO18-1 n.n.b uit
13 mei MHC Leusden MO18-3 n.n.b thuis
20 mei HMHC MO18-5 n.n.b uit
27 mei SV Kampong Hockey MO18-8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Lelystad MO18-1 Kampong MO18-8 (2-1)final
Spandersbosch MO18-6 Leusden MO18-3 (4-5)final
Gooische MO18-6 Buitenhout MO18-1 (1-0)scheduled
Naarden MO18-7 Hilversum MO18-5 (1-1)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Leusden MO18-3 Lelystad MO18-1 (3-2)final
Buitenhout MO18-1 Naarden MO18-7 (2-2)scheduled
Kampong MO18-8 Gooische MO18-6 (5-2)scheduled
Hilversum MO18-5 Spandersbosch MO18-6 (2-2)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Lelystad MO18-1 Hilversum MO18-5 (3-5)final
Leusden MO18-3 Kampong MO18-8 (1-2)final
Spandersbosch MO18-6 Buitenhout MO18-1 (3-2)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Buitenhout MO18-1 Lelystad MO18-1 (1-0)scheduled
Gooische MO18-6 Spandersbosch MO18-6 (5-1)final
Kampong MO18-8 Naarden MO18-7 (1-0)final
Hilversum MO18-5 Leusden MO18-3 (1-3)final
VRIJDAG 2 DECEMBER 2022
Naarden MO18-7 Gooische MO18-6 (1-3)final
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Lelystad MO18-1 Gooische MO18-6 (1-1)final
Leusden MO18-3 Buitenhout MO18-1 (1-1)scheduled
Hilversum MO18-5 Kampong MO18-8 (3-2)final
Spandersbosch MO18-6 Naarden MO18-7 (1-3)final