Toggle navigation
Home
Wie zijn wij
Kom erbij
Nieuws
Voor leden
Sponsoren
Agenda
Club Merch
Inloggen LISA
Contact
Contact
Map en route
Afgelastingen
Map & route
Afgelastingen
Op het moment zijn er nog geen afgelastingen gemeld.
Terug
Team overzicht
Trainingsschema
Wedstrijdschema
Scheidsrechters
Trainers
Verwachtingen ouders
Terug
Veld
Zaal
Hoofdschema
4e periode veld
5e periode (onder voorbehoud)
vrijdag 26 april instuif
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 28-3-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:15 - 18:30
MO12-4
Jasper Harrewijn
Karlijn van der Wal
Peter Van Kesteren
Marc Swaan
veld 2 - AB
18:30 - 19:45
MO14-1
Jasper Harrewijn
veld 2 - AB
19:15 - 20:29
JO16-1
Dylan Moscoviter
veld 1 - CD
19:15 - 20:30
MO18-1
Enzo Hoebers
veld 1 - AB
20:30 - 21:45
MixT-1
Dylan Moscoviter
veld 1 - CD
20:30 - 21:45
MixT-2
Maartje Bezemer
Merel Van de Laar
veld 2 - AB
20:30 - 21:44
MixT-3
Aurora Hartog
veld 2 - CD
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:45 - 19:00
JO12-1
Beaudien de Jonge
Daan Otto
Karlijn van der Wal
veld 2 - AB
17:45 - 18:59
MO12-1
Fenna Heise
Jennifer Rodenstein
Romy Nijp
veld 1 - CD
17:45 - 18:59
MO14-2
Daan Otto
Marin van der Wal
Zoë den Broeder
veld 1 - AB
19:15 - 20:30
MO16-1
Dylan Moscoviter
veld 1 - AB
19:15 - 20:30
MO18-2
Aurora Hartog
veld 2 - AB
19:15 - 20:30
MO18-3
Nadine Matena
veld 1 - CD
19:15 - 20:30
trainingsleden junioren vrouw
Aurora Hartog
veld 2 - AB
20:00 - 21:15
Sevens
Daan Otto
Tijs Kappe
Veld 3 - AB
20:00 - 21:15
Trim tainingsgroep-1
Daan Otto
Veld 3 - CD
20:30 - 22:00
D1
Nils Tossijn
veld 1
20:30 - 21:45
D2
Jasper Harrewijn
veld 2 - AB
20:30 - 21:45
D3
Dylan Moscoviter
veld 2 - CD
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:15 - 16:14
Benjamins
Daan Otto
Jasmijn Marten
Lara Rosielle
veld 2 - A
15:15 - 16:15
JO8-1
Tijs Kappe
Malou Kouseband
veld 1 - D
15:15 - 16:15
JO8-2
Tijs Kappe
Malou Kouseband
veld 1 - D
15:15 - 16:15
MO8-2
Daan Otto
Lara Rosielle
Myrthe Roze
veld 2 - B
15:15 - 16:15
MO9-1
Suzanne Kolk
veld 2 - D
15:15 - 16:15
MO9-3
Edwin Vermeulen
veld 2 - C
16:15 - 17:15
JO10-1
Beaudien de Jonge
Medea van Tilburg
Veld 3 - D
16:15 - 17:14
JO9-2
Daan Otto
Lara Rosielle
Malou Kouseband
veld 2 - A
Jalou,
16:15 - 17:14
MO10-1
Tijs Kappe
veld 1 - CD
16:15 - 17:29
MO12-3
Anissa Ahmimou
Angela Halsema
veld 1 - AB
16:15 - 17:15
MO8-1
Marjolein Witkamp
Eva Soleman
Veld 3 - B
16:15 - 17:15
MO8-3
Eva van der Werf
Marise Smits
veld 2 - B
16:15 - 17:14
MO9-2
Fenna Heise
Myrthe Roze
veld 2 - C
17:15 - 18:14
MO10-2
Beaudien de Jonge
Myrthe Roze
Veld 3 - AB
jeugd
17:15 - 18:15
MO10-3
Daan Otto
Eva van der Werf
Jennifer Rodenstein
Marise Smits
Veld 3 - CD
17:15 - 18:29
MO14-4
Marjolein Witkamp
veld 1 - CD
17:30 - 18:45
JO14-1
Aurora Hartog
Jasmijn Marten
veld 1 - AB
17:30 - 18:45
MO12-2
Danny Scholte
veld 2 - CD
17:30 - 18:45
MO12-4
Jasper Harrewijn
Peter Van Kesteren
Marc Swaan
veld 2 - AB
18:30 - 19:45
JO12-2
Jasper Reinders
Beaudien de Jonge
Veld 3 - CD
18:45 - 20:00
JO16-2
Aurora Hartog
veld 1 - AB
18:45 - 20:00
MO14-1
Daan Otto
Jasmijn Marten
veld 2 - CD
18:45 - 20:00
MO16-2
Jasper Harrewijn
veld 2 - AB
19:00 - 20:14
MO14-3
Arno Steinhart
Pascalle Dubbeling
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00
H1
Neill Saarberg
veld 1
20:30 - 21:45
HJ-1
veld 2 - AB
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
19:00 - 20:15
D2
Joao Roelvink
veld 1 - CD
19:00 - 20:15
D3
Joep Holtrop
veld 1 - AB
19:00 - 20:15
MO16-1
Chiara de Ruiter
Isa van Waart
veld 2 - AB
19:00 - 20:15
MO18-1
Naomi Telgt
Rianne Ros
veld 2 - CD
19:30 - 20:45
MO18-2
Clemens Pasman
Werner Mauritz
Veld 3 - AB
19:30 - 20:45
trainingsleden junioren vrouw
Werner Mauritz
Clemens Pasman
Veld 3 - AB
20:15 - 21:30
MO18-3
Anne Portengen
veld 2 - CD
20:30 - 22:00
D1
Joao Roelvink
veld 1
20:45 - 22:00
D7's-1
Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00
H7's-1
Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00
MixT-1
Robin de Jong
Joep Holtrop
veld 2 - AB
20:45 - 22:00
MixT-2
Aurora Hartog
Werner Mauritz
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00
MixT-3
Werner Mauritz
Aurora Hartog
Lisa Govers
Veld 3
20:45 - 22:00
Trim tainingsgroep-1
Aurora Hartog
Lisa Govers
Werner Mauritz
Veld 3
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:45 - 16:45
Benjamins
Daan Otto
Malou Kouseband
veld 2 - A
15:45 - 16:45
JO10-1
Beaudien de Jonge
Hidde de Boer
Veld 3 - CD
15:45 - 16:45
JO8-2
Zoë den Broeder
Lise Bootsma
veld 2 - C
15:45 - 16:45
JO9-2
Daan Otto
Eva van der Schaft
Lara Rosielle
Veld 3 - AB
15:45 - 16:45
MO10-1
Mark Brevé
veld 1 - AB
15:45 - 16:45
MO8-1
Kim Lammers
Elin Jernberg
veld 2 - B
15:45 - 16:45
MO8-2
Daan Otto
Medea van Tilburg
Lindsey Baaij
veld 2 - A
15:45 - 16:45
MO9-1
Ruud Kuipers
Sterre Wagenaar
veld 1 - C
15:45 - 16:44
MO9-2
Roger Richel van der Sar
Marjolein Witkamp
veld 1 - D
15:45 - 16:44
MO9-3
Daan Otto
Britt Verstappen
Natalie Gavrilovic
veld 2 - D
16:45 - 18:00
JO12-1
Robin de Jong
veld 2 - CD
16:45 - 18:00
JO12-2
Beaudien de Jonge
Hidde de Boer
Myrthe Roze
Veld 3 - CD
16:45 - 17:45
MO10-3
Marjolein Witkamp
Eva van der Schaft
veld 1 - D
16:45 - 18:00
MO12-1
Bart Roze
Meindert de Boer
Veld 3 - AB
16:45 - 18:00
MO12-2
Ruud Kuipers
Zoë den Broeder
veld 1 - A
17:00 - 18:00
JO8-1
Maya Botter
Daan Otto
veld 1 - C
17:00 - 17:45
Keepers groep 1
Pascal v.d. Berg
Pascal v.d. Berg
Daan Philippa
Feline van Wijngaarden
veld 2 - AB
jongste jeugd keepers
17:00 - 18:00
MO8-3
Anissa Ahmimou
Medea van Tilburg
veld 1 - B
17:30 - 18:30
Keepers groep 2
Feline van Wijngaarden
Pascal v.d. Berg
Daan Philippa
veld 2 - AB
17:45 - 19:00
MO16-2
Daan Otto
veld 1 - CD
18:00 - 19:00
MO10-2
Robin van der Tak
Stephan Carriere
Maya Botter
veld 1 - AB
18:00 - 19:15
MO12-3
Alvin Westmaas
Kim Lammers
Anissa Ahmimou
veld 2 - CD
18:00 - 19:15
MO14-3
Robin de Jong
Veld 3 - CD
18:00 - 19:14
MO14-4
Jordy de Bruijn
Stephan van Helvoort
Veld 3 - AB
18:15 - 19:15
Keepers groep 3
Feline van Wijngaarden
Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
Daan Philippa
veld 2 - AB
19:00 - 20:15
JO14-1
Dylan Bookelman
Merlijn Landman
veld 1 - AB
19:00 - 20:15
JO16-1
Pepijn v Rossum
veld 1 - CD
19:00 - 20:00
Keepers groep 4
Feline van Wijngaarden
Pascal v.d. Berg
Wybren Wisse
veld 2 - AB
19:15 - 20:30
JO16-2
Daan Otto
veld 2 - CD
19:15 - 20:30
MO14-2
Anissa Ahmimou
Maya Botter
Veld 3 - CD
20:30 - 22:00
H1
Dider Meijer
veld 1
20:30 - 22:00
HJ-1
Edwin Ros
veld 2
Zondag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
11:30 - 12:30
G-1
Ingmar Oosterman
Monique van Tongeren
Naomi Telgt
Raymond Marten
veld 1