Terug
Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 19-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Frans Tordoir veld 1 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C4 Frans Tordoir veld 1 - AB
19:00 - 20:15 Jongens C1 Philip Devereaux veld 1 - CD
20:30 - 21:45 Heren Trim1 Robin de Jong veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:30 Meisjes C3 Anton Visser veld 2 - AB
18:15 - 19:30 Jongens D1 Pascal v.d. Berg Veld 3
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Daan Otto veld 2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B3 Charlotte Giele
Julia Oentrich
veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Stephanie van den Brink veld 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A1 Anton Visser veld 2 - AB
20:00 - 21:15 Dames Trim1 Daan Otto veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames1 Erik de Kort veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes 6E3 Fred Ros
Marjolein Witkamp
veld 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 6E4 Joosje anna Deckers veld 2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 Frans Tordoir veld 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 Daan Otto veld 2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Marjolein Witkamp veld 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Anton Visser Veld 3 - AB
16:00 - 17:15 Jongens D2 Fred Ros
Frans Tordoir
veld 1 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D2 Daan Otto veld 2 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes D3 Joosje anna Deckers veld 2 - AB
17:15 - 18:15 Jongens F1 veld 1 - AB John Stijman en Nils Vlastra, Amarins Harrewijn
17:15 - 18:15 Meisjes 6E1 Frans Tordoir veld 1 - CD Nicolette wordrager, Arno Steinhart
17:15 - 18:15 Meisjes 6E2 Jelle Struik veld 1 - CD Nicolette wordrager, Arno Steinhart
17:15 - 18:30 Meisjes C4 Anton Visser Veld 3 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes F1 Lucien van Doorn veld 1 - AB John Stijman en Nils Vlastra, Amarins Harrewijn
17:30 - 18:45 Meisjes C1 Marjolein Witkamp
Joosje anna Deckers
veld 2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Daan Otto veld 2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens C1 Anton Visser veld 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Daan Otto veld 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:15 Keepers2 Jelle Struik
Maaike Verhoeven
Pascal v.d. Berg
veld 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C3 Kimberley Karg veld 1 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes B3 veld 2 - CD Leander Braakman
19:15 - 20:15 Keepers Jelle Struik
Maaike Verhoeven
Pascal v.d. Berg
veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames1 Erik de Kort veld 1
20:15 - 21:30 Dames Trim1 veld 2 - CD Trimmers Leander Braakman Beginners, licht gevorderden olv Marjolein/Meindert
20:15 - 21:30 Heren Trim1 veld 2 - CD Trimmers Leander Braakman Beginners, licht gevorderden olv Marjolein/Meindert
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Pascal v.d. Berg Veld 3 - CD
16:00 - 17:15 Jongens D2 Meindert de Boer
Tomas Broere
veld 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Philip Devereaux Veld 3 - AB Robbert Hommes
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Daan Otto veld 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 Marjolein Witkamp veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Frans Tordoir veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Tomas Broere veld 1 - CD Martine Heere
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Frans Tordoir veld 1 - CD Martine Heere
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Daan Otto veld 2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D1 Marjolein Witkamp
Fred Ros
veld 2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes D2 Philip Devereaux Veld 3 - AB
17:15 - 18:15 Jongens F1 Meindert de Boer veld 1 - AB Nils van der Linden
17:15 - 18:15 Meisjes 8E1 veld 1 - AB Nils van der Linden
17:15 - 18:30 Meisjes B1 Pascal v.d. Berg Veld 3 - CD
17:15 - 18:15 Meisjes F1 Amarins Harrewijn-de Boer veld 1 - AB Nils van der Linden
18:15 - 19:30 Jongens D1 Tomas Broere veld 1 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes A1 Pascal v.d. Berg Veld 3 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Philip Devereaux veld 1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Daan Otto veld 2 - CD